عرق کاسنی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عرق کاسنی

عرق کاسنی

430 گرمی پت

 

کاسنی یک گیاه دارویی است که عرق کاسنی از این گیاه  با نام علمی Cichorium intybus بدست میآید که در مقیاس تجاری گیاه را در دیگ های بزرگ ریخته و می جوشانند و بخار حاصل از آن را سرد کرده و عرق را جمع آوری میکنند.

عرق کاسنی دارای طبع سرد است و به هنگام گرما باعث تعادل دمای بدن می شود . 

کاسنی باعث تصفیه کبد شده و گیاه کاسنی با تاثیراتی که بر روی کبد دارد، زمینه دفع صفرا از بدن را فراهم کرده و زردی را می‌زداید و بار کبد را سبک می‌کند، به همین دلیل مسکنی تاثیرگذار برای تب محسوب می‌شود.

بسیاری از جوش های صورت ناشی از گرمی و حرارت و یا کثیف شدن خون است که منشأ همه این پدیده ها “کبد” است. بنابراین باید کبد را تصفیه و از خون کثیف و غلیظ پاک کرد. وقتی کبد آینه شد صورت هم به تبع آن شفاف و بدون لک و جوش می شود.کاسنی، بهترین درمان برای صاف کردن کبد و درخشندگی پوست است.

هم چنین کاسنی دارای فیبر است و همین خاصیت باعث تحریکات روده ، رفع یبوست و کمک به کنترل وزرن می کند . 

عصاره کاسني موجب کاهش رشد تومورهای سرطانی شده ، گزارشات اخیر حاکی از آن است که شهد موجود در کاسنی از کیفیتی برخوردار بوده که اجازه رشد به تومورها را نداده و از خواص آنتی اکسیدانی بالایی برخوردار است. پلی فنول ها کاسنی، تاثیرات مثبتی بر پیشگیری از انواع مختلف سرطان از جمله سرطان سینه و سرطان های مرتبط با روده را دارد.

 

 

 

 

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید